Projektant wnętrz, architekt wnętrz - współpraca - meble na wymiarEmail: info@luksusowekuchnie.pl
telefon: +48 22 622 05 70
Zapraszamy do współpracy projektantów i architektów wnętrz, pracownie architektoniczne, biura projektowe i wszelkich innych profesjonalistów z branż dom i ogród, dekoracja wnętrz lub budowlanej. Nasza oferta dotyczy zarówno jednorazowych projektów jak i stałej współpracy przy obsłudze Państwa Klientów. Proponujemy korzystne warunki finansowe, oraz pewność i terminowość realizowanych w ramach kooperacji inwestycji. Dzięki dbałości o szczegóły (i dopieszczeniu wszelkich detali) oraz najwyższej jakości naszych mebli na wymiar, obsługiwani przez Państwa Klienci będą wracali i polecali Państwa usługi znajomym i rodzinie. Nasza współpraca może być dla obu stron bardzo korzystna na wielu płaszczyznach.

Produkujemy luksusowe meble kuchenne na zamówienie, ale jeśli są Państwo zainteresowani współpracą przy aranżacjach obejmujących również inne wnętrza, z przyjemnością podejmiemy się realizacji i innych projektów. Tworzymy szerokie spektrum produktów z branży stolarki artystycznej i mebli komercyjnych. Zapraszamy do odwiedzin strony www.na-wymiar.com, na której zapoznają się Państwo również z naszymi innymi niż kuchnie na wymiar realizacjami, takimi jak:

Meble na wymiar do prywatnych domów, mieszkań, loftów, apartamentów

Meble do apartamentów, loftów, mieszkań, rezydencji i domów prywatnych: drewniane meble gabinetowe, ekskluzywne drewniane meble łazienkowe na wymiar, stylowe meble na wymiar do sypialni (np. łóżka drewniane i duże łoża małżeńskie), przedpokoju (np. szafy przesuwne na wymiar), jadalni (np. solidne stoły drewniane), pokoju dziecięcego lub młodzieżowego (np. biurka gamingowe na wymiar), stylowe meble na wymiar do loftów i apartamentów i luksusowe meble na jacht

Meble kontraktowe

Meble komercyjne dla biznesu (w tym branży HoReCa): meble barowe i restauracyjne, meble do poczekalni i do recepcji, meble do hotelu i do pensjonatu, meble do domu opieki i meble do akademika

Pozostałe elementy wyposażenia wnętrz

Inne wyposażenie wnętrz: drzwi na wymiar, zarówno drzwi zewnętrzne jak i drzwi wewnętrzne), okna drewniane (w tym okna skrzynkowe), schody na wymiar, a nawet listwy przypodłogowe drewniane.

Dlaczego współpracować z nami, a nie z innym producentem kuchni i innych mebli na wymiar?

Dlaczego Państwo osobiście lub Państwa pracownia architektoniczna / biuro architektoniczne mieliby wybrać nas, a nie innych producentów mebli na wymiar? Współpraca z nami ma kilka zalet. Cechują nas pierwszorzędne wzornictwo, terminowość, rzetelność, dbałość o Kontrahenta, lojalność, najwyższa jakość wykonania, innowacyjne systemy IT, nowoczesny park maszynowy. Nasza oferta stałej lub jednorazowej współpracy z architektami / projektantami wnętrz opiera się oczywiście na korzystnych warunkach finansowych, ale to nie wszystko. Projektanci i architekci wnętrz współpracujący z nami bardzo sobie cenią fakt, że nasze realizacje mają tendencję do stawania się inspiracjami dla znajomych, sąsiadów i rodziny Klientów. Ekskluzywne kuchnie i inne meble na wymiar Wit Stwosz bedą przyciągać nowe osoby zainteresowane Państwa usługami.
 • Meble kuchenne na wymiar

  Meble kuchenne na wymiar

  Piękno

 • Kliknięcie w powyższe zdjęcie przeniesie Państwa na naszą drugą stronę www: na-wymiar.com. Mogą się tam Państwo zapoznać również z innymi niż kuchnie realizacjami Wita Stwosza.


Nie tylko kuchnie na wymiar

Na stronie na-wymiar.com znajdą Państwo nasze realizacje dotyczące już nie tylko mebli kuchennych, ale bardzo szerokiego spektrum mebli i wyposażenia wnętrz, którym się na co dzień zajmujemy. W zakresie naszych kompetencji są m.in. meble łazienkowe, meble gabinetowe, meble na wymiar do apartamentów i loftów, drewniane meble do sypialni, przedpokoju, pokoju dziecięcego i młodzieżowego (w tym drewniane łóżka, stoły, biurka gamingowe, szafy przesuwne na wymiar), luksusowe drewniane wnętrza, meble jachtowe, drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, okna drewniane, a nawet schody na wymiar i listwy przypodłogowe z drewna. Z mebli komercyjnych oferujemy Państwu współpracę m. in. przy meblach do restauracji, kawiarni i barów, meblach hotelowych, meblach recepcyjnych, meblach do poczekalni, umeblowaniu i wyposażeniu sali sprzedaży, meblach do kancelarii prawnych, meblach do akademików lub do domów opieki.

Uwaga: kliknięcie w któreś z poniższych zdjęć przeniesie Państwa do odpowiedniej sekcji na stronie na-wymiar.com.

 • Meble gabinetowe drewniane

  Meble gabinetowe drewniane

  Luksus

 • Luksusowe meble gabinetowe na wymiar - ponadczasowe, stylowe piękno. Ekskluzywna drewniana zabudowa gabinetu.

 • Ekskluzywna drewniana lada recepcyjna na wymiar

  Meble recepcyjne na wymiar

  Drewno

 • Pierwszorzędny zamysł, projekt i wykonanie - ekskluzywne drewniane meble na wymiar wykonane przez nas dla jednego z salonów jubilerskich we Wrocławiu. Dla Państwa Klientów produkujemy meble idealne.Zadbajmy razem o zadowolenie Państwa Klientów. Zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego, a w dalszej kolejności - oczywiście - do współpracy.

E-mail: info@luksusowekuchnie.pl, telefon: +48 22 622 05 70


Meble kuchenne prowansalskie

Strona luksusowekuchnie.pl, na której Państwo sie obecnie znajdują jest naszą najbardziej rozbudowaną, ale nie jedyną stroną dotycząca wyłącznie kuchni i mebli kuchennych. Powyższe zdjęcie pochodzi z naszej strony www.kuchenne.info.pl. UWAGA - zdjęcie wyżej jest zarazem odnośnikiem do strony internetowej, z której pochodzi - kliknięcie w nie przeniesie Państwa na inną (choć również naszą) stronę.Drodzy architekci i projektanci wnętrz!Oto zdjęcia realizacji z różnych sektorów branży produkcji mebli i wyposażenia wnętrz. Możemy i chcemy z Wami współpracować przy wielu różnych projektach, a ekskluzywne meble kuchenne ważnym, ale tylko wycinkiem tego, co robimy. Jeśli Państwa projekt dotyczy jednak innego rodzaju wnętrz, jak zobaczą Państwo poniżej możemy zrobić to razem. Produkujemy meble na wymiar począwszy od mebli do łazienki, poprzez meble do gabinetu i meble do apartamentów, aż po kontraktowe meble hotelowe, meble do akademików, do domów spokojnej starości, meble recepcyjne i meble do poczekalni. Jeśli dodamy do tego inne wyposażenie wnętrz jak drzwi wejściowe, drzwi wewnętrzne, okna drewniane, schody na wymiar, a nawet drewniane listwy przypodłogowe, okaże się, że razem z nami można zrobić niemal wszystko.

Poniższe grafiki pochodzą z naszej drugiej strony www: na-wymiar.com.

UWAGA! Zdjęcia są linkami do różnych sekcji na stronie na-wymiar.com, a kliknięcie w któreś z nich przeniesie Państwa do tamtej sekcji i strony.

 • Meble na wymiar drewniane

  Meble do sali sprzedaży

  Stylowe

 • Ekskluzywne drewniane meble na wymiar. Jeśli Państwa projekt to wyłożone drewnem reprezentacyjne wnętrze - dobrze Państwo trafili. Drewniane gabloty i szklane witryny? Z przyjemnością i jakością, której nie znajdą Państwo nigdzie indziej.

 • Meble barowe

  Meble barowe na wymiar

  Praktyczne

 • Lady barowe na wymiar, podobnie jak inne meble do barów, kaiarni i restauracji naszej produkcji wyróżniają się nie tylko urodą, ale i walorami użytkowymi. Są praktyczne, ergonomiczne, solidne i trwałe.

 • Łóżka drewniane

  Łóżka drewniane na wymiar

  Wygodne

 • Nie mamy pewności, czy dobrze robimy aż tak rozdrabniając się na stronie przeznaczonej dla projektantów i architektów wnętrz, ale jeśli w Państwa projekcie znajdują się jakieś łóżka (niezależnie czy są to hotelowe łóżka kontynentalne, drewniane łóżka piętrowe, łóżka dziecięce na wymiar czy luksusowe łoża małżeńskie) i chcieliby Państwo powierzyć ich produkcję sprawdzonemu wykonawcy, zejście się naszych dróg biznesowych może być bardzo korzystne dla obu stron.

 • Okna drewniane na wymiar

  Okna drewniane na wymiar

  Doskonałe

 • Podobają się Państwu takie drewniane okna na wymiar? Nam też. Co ważniejsze - bardzo zadowolony był z nich też Klient, dla którego je wyprodukowaliśmy. Klient oczywiście wrócił z kolejnymi realizacjami - to u nas bardziej reguła niz wyjątek. Może chcieliby Państwo sprawdzić, jak to zadziała w przypadku Państwa Klientów?

 • Meble na jacht

  Umeblowanie jachtów na wymiar

  Luksusowe

 • Luksusowe wnętrza, mesy, meble do kabin jachtów i statków. Nasze ekskluzywne drewniane meble na wymiar pływają po morzach i oceanach całego świata

 • Drzwi wewnętrzne

  Drzwi wewnętrzne na wymiar

  Stylowe

 • Produkcja pięknych drzwi wewnętrznych to jedna z naszych ważniejszych specjalizacji. Nasza pracownia stolarska nie byłaby sobą gdybyśmy od czasu do czasu nie mogli zrealizować jakiegoś wyjątkowego projektu w tej materii.

 • Meble hotelowe (do pokoju hotelowego): czarna konsola przyścienna na metalowych nogach z lustrem, drewniane krzesło, fotel i owalny stolik. Krzesło i fotel mają kremowe obicie i czarne nogi, stolik jest biały. W lustrze szafy przesuwnej odbija się łóżko i drzwi

  Meble hotelowe na zamówienie

  Ładne

 • Produkujemy meble do hoteli, hosteli, moteli, pensjonatów, domów wczasowych, ośrodków wypoczynkowych i kolonijnych, centrów konferencyjno-wypoczynkowych. Do współpracy przy umeblowywaniu tych placówek zapraszamy architektów, projektantów, deweloperów, generalnych wykonawców i inwestorów.

 • Meble do domów opieki

  Meble do domu seniora

  na wymiar

 • Jeśli projektują Państwo wnętrza domów opieki nad osobami starszymi doskonale zdają sobie Państwo sprawę jak ważne są w tych ośrodkach porządne meble, które będą bezpieczne w użytkowaniu przez seniorów. Meble do domów spokojnej starości tworzymy jak dla siebie - zresztą nigdy nie wiadomo czy tam prędzej czy później nie trafimy.

 • Biurka gamingowe

  Biurka gamingowe na wymiar

  Nowoczesne

 • Stoły i biurka gamingowe to stosunkowo najnowszy rodzaj mebli, które produkujemy. Opinie graczy o naszych przeznaczonych dla nich meblach na wymiar są entuzjastyczne. Tworzone przez nas biurka gamingowe nadają się zarówno do zastosowań profesjonalnych, jak i do okazjonalnego grania przez nastolatka w swoje ulubione gry. Powstające na indywidualne zamówienie biurka i stoły gamingowe cechują się bogactwem możliwych do wykorzystania opcji jak regulacja wysokości blatu, szafki, półki (w tym specjalne półki na kable), organizery na kable, różnego rodzaju schowki i skrytki, nadstawki, szuflady, uchwyty na słuchawki i napoje, podświetlenie LED (z pilotem), gniazda sieci 230V i gniazda USB.

 • Meble łazienkowe na wymiar

  Ekskluzywne meble łazienkowe

  na wymiar

 • Ekskluzywne meble łazienkowe na wymiar / luksusowe białe drewniane szafki do łazienki.

 • Drewniana zabudowa ściany z półkami na alkohole, dwa wygodne krzesła (może już fotele) i komfortowa sofa, stolik z blatem z drewnianego pieńka i dwa pieńki jako dodatkowe stołki, ponadto stolik na kółkach, a w tle na ścianie duży zegar i drzwi do lokalu

  Meble restauracyjne na wymiar

  Porządne

 • Produkujemy ładne, solidne, trwałe i stylowe meble do restauracji (i wszelkich innych obiektów gastronomicznych jak zajazdy, bary, kawiarnie). Meble restauracyjne mogą być nowoczesne, ale - jeśli tylko Państwo jako projektant lub architekt wnętrz sobie tego zażyczą - możemy je wykonać w tradycyjnym stylu rustykalnym. Oczywiście właściwie każda inna stylistyka włącznie z najbardziej luksusowymi, ociekającymi przepychem restauracjami zlokalizowanymi w pałacach, zamkach, teatrach i zabytkowych kamienicach też wchodzi w rachubę.

 • Meble loftowe na wymiar

  Nowoczesne meble loftowe

  Eleganckie

 • Nowoczesne meble loftowe na wymiar to bardzo efektowna wizualnie część naszej działalności jako producenta mebli. Uwielbiamy je produkować, prosimy o więcej projektów!

 • Stoły drewniane

  Stoły drewniane na wymiar

  Solidne

 • Ach, jak my lubimy produkować piękne drewniane stoły na wymiar. Jeśli elementem składowym Państwa projektu są drewniane stoły / jest drewniany stół - nasz pracownia stolarska z radością podejmie się wyczarowania czegoś wyjątkowego.

 • Szafy na wymiar

  Szafy

  Garderoby

 • Produkujemy wszelkie rodzaje szaf na wymiar. Szafy do zabudowy, szafy wnękowe, szafy wolnostojące, szafy przesuwne i uchylne, szafy do sypialni i do przedpokoju, szafy garderoby, szafy z siedziskami, z półkami, z lustrem... Czy w projektowanym przez Państwa wnętrzu znajdzie się dla nich miejsce?

 • Drzwi zewnętrzne

  Drzwi wejściowe na wymiar

  Dobre

 • Produkcja solidnych drzwi zewnętrznych na wymiar to część naszej działalności, z której jesteśmy szczególnie dumni. Tworzymy doskonałe jakościowo, zróżnicowane stylistycznie, kolorystycznie i cenowo drzwi wejściowe, które skutecznie strzegą Państwa domów w całym kraju (i poza jego granicami również - szczególną popularnością nasze drzwi wejściowe cieszą się w Niemczech i w UK). Jeśli mają Państwo chęć, aby w Państwa aranżacji znalazły się najlepsze drzwi zewnętrzne na rynku, wybór producenta może być tylko jeden.

 • Meble do akademików

  Meble do akademików

  na wymiar

 • Potrzebują Państwo wykonawcy designerskich mebli do domu studenta? Wit Stwosz to dobry wybór.

 • Schody drewniane na wymiar

  Najlepsze

 • Jeśli potrzebują Państwo pięknych drewnianych schodów na wymiar - już wiedzą gdzie się zgłosić. Schody kręte, schody jedno-, dwu- i trzybiegowe, schody zabiegowe, schody wachlarzowe, schody łamane... Czym manufaktura / chata bogata.

 • Drewniane listwy przypodłogowe

  Listwy przypodłogowe

  drewniane

 • Produkcja drewnianych cokołów i listew przypodłogowych to - na tle innych prezentowanych tu mebli i wyposażenia wnętrz - dość mało "seksi" dziedzina. Ale jest z nami i towarzyszy nam od lat, nie wyprzemy się tego. Produkujemy wyłącznie listwy przypodłogowe drewniane, produkcję listew przyściennych plastikowych i aluminiowych pozostawiąc innym zakładom. Jeśli Państwo - jako architekt wnętrz - zaplanowali gdzieś listwy z plastiku lub z aluminium - nie pomożemy. W każdej innej sytuacji, niezależnie czy potrzebują Państwo listew frezowanych czy gładkich, wysokich czy niskich, białych, szarych czy w kolorze drewna - zapraszamy do współpracy.Zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego. Współpraca może być owocna wszystkich stron: architekta wnętrz, producenta mebli i - przede wszystkim - Klienta.

Kontakt z producentem kuchni na wymiar

Wit Stwosz

meble kuchenne na wymiar


Sprawdzony producent

Telefon: +48 22 622 05 70

Email: info@luksusowekuchnie.pl

Aleja 3 Maja 12/2, 00-391 Warszawa


Tworzymy meble kuchenne dla Klientów w całej Polsce i poza jej granicami. Oferujemy dostawę do Niemiec, Holandii, Belgii, Irlandii, Włoch, Hiszpanii, Francji, Szwecji, Finlandii, Austrii i pozostałych państw UE, a także do Wielkiej Brytanii, Norwegii, Szwajcarii, Stanów Zjednoczonych, Australii, Rosji i na Ukrainę.

 • luksusowa kuchnia biała - drewniane meble kuchenne na wymiar

  Ładna kuchnia na wymiar

  idealna?

Dostawa do UK? Dostawa do Niemiec? A może do Francji, Włoch, Irlandii, Austrii, Szwajcarii, Danii, Norwegii, Finlandii, Szwecji lub na Litwę? Z przyjemnością!