Ekskluzywne meble na wymiar, drzwi, okna, wyposażenie wnętrzLinki ze zdjęć mebli, drzwi, okien itd.

Wszystkie zamieszczone na tej stronie zdjęcia mebli na wymiar, drzwi, okien i innych elementów wyposażenia wnętrz są odnośnikami do zewnętrznych stron internetowych (stosunkowo najczęściej do innej strony należacej do Wita Stwosza: www.na-wymiar.com). Kliknięcie w dowolne zdjęcie przeniesie Państwa na stronę www, z której dana grafika pochodzi.

Białe meble kuchenne na wymiar

Ładne, białe meble kuchenne na zamówienie ze strony www.kuchenne.info.pl. Strona ta - podobnie jak luksusowekuchnie.pl, na której Państwo obecnie się znajdują - należy do Wita Stwosza. Nasze warszawskie biuro sprzedaży obsługuje stronę luksusowekuchnie.pl, a tczewska fabryka i manufaktura stronę kuchenne.info.pl.
Uwaga: powyższe zdjęcie (jak wszystkie na tej stronie) jest linkiem, prosimy o ostrożność w klikaniu, chyba nie chcą Państwo jeszcze opuszczać strony luksusowekuchnie.pl?

Meble na wymiar Wit Stwosz - nie tylko do kuchni


Wit Stwosz to producent mebli kuchennych na wymiar, ale zajmujemy się też niemal wszelkimi innymi drewnianymi (i nie tylko drewnianymi) meblami na wymiar, takimi jak meble łazienkowe, meble gabinetowe (eleganckie biurka, stoły, krzesła, biblioteki, witryny, regały), meble do salonu (stylowe stoły, stoliki kawowe, witryny, komody, regały), meble do sypialni (szafy do zabudowy, szafki nocne, łóżka drewniane, łoża małżeńskie), meble do pokoju dziecięcego (drewniane łóżka piętrowe, biurka, regały) i młodzieżowego (biurka gamingowe i komputerowe, regały, łóżka), meble do przedpokoju (szafy na wymiar), a nawet meble na jacht (drewniane wyposażenie wnętrza kajut). Oprócz dotąd wymienionych mebli przeznaczonych dla odbiorców indywidualnych ważną częścią naszej produkcji są meble komercyjne (kontraktowe) przeznaczone dla biznesu takie jak meble dla kancelarii prawnych (meble gabinetowe i recepcyjne), meble dla branży HoReCa (meble do hoteli, restauracji, kawiarni, barów, pensjonatów), meble do akademików, meble do domów opieki, meble do poczekalni i recepcji.

Meble gabinetowe drewniane

Piękne, drewniane meble gabinetowe na wymiar. Luksusowa zabudowa drewniana - ponadczasowe, nieprzemijające piękno


Co oprócz mebli? Drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, drewniane okna skrzynkowe ...


Choć może się wydawać, że meble kuchenne, łazienkowe, gabinetowe, recepcyjne, hotelowe i jachtowe to już dość szerokie i róznorodne spektrum oferty produktowej, wciąż nie wymienilismy wszystkich segmentów branży stolarskiej w których jestesmy aktywni. Bardzo istotna jest dla nas również stolarka otworowa czyli produkcja drzwi i okien drewnianych. Produkujemy zarówno drzwi zewnętrzne jak i wewnętrzne, a jeśli chodzi o okna jestesmy jednym z najwazniejszych w kraju producentów drewnianych okien skrzynkowych. Oprócz produkcji drzwi i okien zajmujemy się też ich renowacją w starych dworkach, pałacach i kamienicach objętych ochroną konserwatowa zabytków.

Drzwi zewnętrzne drewniane

Duże, ładne i solidne drzwi drewniane zewnętrzne. Stylowe drzwi jednoskrzydłowe z dostawkami bocznymi i z przeszkloną nadstawką ze szprosami.


Ostatnimi nie wymienionymi jeszcze elementami wyposażenia wnętrz znajdującymi się w ofercie Wita Stwosza są schody na wymiar oraz przypodłogowe listwy i cokoły drewniane. Jeśli chodzi o te ostatnie zajmujemy się ich produkcja wyłącznie przy okazji kompleksowego wyposażania wnętrz oraz jako podwykonawca firm, które zamawiają większe ilości listew (w tym akurat przypadku, jesli chcieliby Państwo zamówić wyłącznie 20 metrów listew drewnianych niestety raczej nie podejmiemy się tego zlecenia).

Schody drewniane

Piękne schody drewniane w pięknym wnętrzu salonu jubilerskiego we Wrocławiu. W tym salonie drewnem zabudowaliśmy niemal wszystko, co było możliwe. Efekt jest - jak częściowo widać na zdjęciach - spektakularny.


Meble na wymiar - przegląd


Poniżej znajdą Państwo krótki opis różnych rodzajów produkowanych przez nas mebli na wymiar. Każdemy opisowi towarzyszy jedno zdjęcie będące klikalnym odnośnikiem do strony, z której dana grafika pochodzi. Meble, które poniżej (kolejno) prezentujemy to:


Meble łazienkowe

Meble łazienkowe na wymiar

Luksusowe, stylowe, białe meble łazienkowe na wymiar.

Wit Stwosz, to producent mebli łazienkowych na wymiar. Mebli w - na ogół - ekskluzywnym wydaniu, choć jeśli są to meble do łazienek w hotelach czy domach studenta tworzymy też aranżacje, w których ostateczna cena produktu jest sprawa priorytetową. Tworzymy dla Państwa wszelkie rodzaje szafek łazienkowych na wymiar: szafki stojące i wiszące, szafki słupki i półsłupki, szafki do zabudowy, szafki pod umywalkę, szafki z szufladami z systemem cichego domykania... Łączymy w kompletną, stylowa całość meble (oprócz szafek są to również wszelkie inne rodzaje mebli łazienkowych, np. szafy, półki, konsole, toaletki itd.), ceramikę (umywalki nablatowe lub wpuszczane w blat), blaty łazienkowe, lustra... Oferujemy meble łazienkowe drewniane oraz meble z MDF, HDF i HPL. Fronty szafek mogą być matowe, półmatowe lub wykończone na wysoki połysk, produkujemy zarówno meble łazienkowe lakierowane jak i fornirowane, laminowane, akrylowe i foliowane. Meble łazienkowe na zamówienie od Wita Stwosza to jakość, trwałość i najlepsze wzornictwo.


Meble loftowe

Meble loftowe na wymiar

Nowoczesne meble loftowe na wymiar. Meble (podobnie jak cały loft) w wydaniu ekskluzywnym. Źródło: na-wymiar.com.

Oferta Wita Stwosza w zakresie mebli na wymiar do loftów jest kompleksowa: projektujemy i produkujemy ich wyposażenie od A do Z. Nasze meble do loftów to nowoczesne, ekskluzywne meble na wymiar cechujące się doskonałą jakością i stylistyką. Tworząc dla Państwa luksusowe meble loftowe przykładamy ogromną uwagę do detali, dzięki którym dopracowana w każdym szczególe aranżacja apartamentu oczarowuje niemal każdego. Zajmujemy się produkcją mebli do apartamentów w minimalistycznym stylu loft / industrialnym, ale jeśli preferują Państwo meble na wymiar w stylu nowojorskim, Hampton, klasycznym, angielskim, wiktoriańskim, kolonialnym, vintage, eko, skandynawskim, rustykalnym, prowansalskim, francuskim, shabby chic, art deco, glamour, retro, black & white lub boho - z największą przyjemnością podejmiemy się produkcji i tego wyposażenia. Nasze meble na zamówienie to komfort, styl i luksus w najlepszym wydaniu.

Meble gabinetowe

Meble gabinetowe na wymiar

Meble gabinetowe na wymiar: aranżacja zdjęć. Eleganckie meble do zabudowy, biurka, fotele, sofy...

Produkujemy najwyższej klasy drewniane meble gabinetowe, które doskonale sprawdzają się zarówno w zaciszu gabinetu domowego, jak i w gabinecie dyrektora / prezesa. Tworzymy stylowe, solidne meble do kancelarii prawnej (gabinet notariusza, adwokata, radcy prawnego, rzecznika patentowego), oraz meble do gabinetów reprezentantów dowolnych innych wolnych zawodów, takich jak architekt, tłumacz przysięgły, broker ubezpieczeniowy, księgowy, biegły rewident, doradca podatkowy, doradca inwestycyjny czy rzeczoznawca majątkowy. Nasze masywne drewniane meble do gabinetu wzbudzają zachwyt i nie pozostawiają wątpliwości, że kancelaria, w której przebywamy jest miejscem pracy profesjonalistów. Oferujemy ciężkie, duże biurka, ogromne, podłużne stoły konferencyjne (jak i mniejsze stoły o innych kształtach, w tym stoły okragłe), drewniane i szklane stoliki kawowe, komfortowe fotele dyrektorskie / gabinetowe, eleganckie sofy, narożniki, komody drewniane, sekretarzyki, konsole (w tym konsole przyścienne), ekskluzywne biblioteki, szklane witryny, drewniane regały, przeszklone gabloty, szafy na wymiar (stylowe szafy przesuwne i uchylne, szafy do zabudowy i wolnostojące, szafy zamykane na zamek, solidne, zgodne z RODO szafy do przechowywania dokumentów)... Drewno, z którego korzystamy do produkcji mebli gabinetowych to bardzo często doskonałe drewno dębowe, ale - oczywiście - oprócz mebli dębowych chętnie tworzymy też meble olchowe, bukowe, jesionowe, orzechowe, czereśniowe, wiśniowe oraz meble z drewna egzotycznego takiego jak mahoń, heban, merbau, teak, meranti, orzech amerykański czy palisander.


Meble recepcyjne i meble do poczekalni

Meble recepcyjne na wymiar

Luksusowe, drewniane meble recepcyjne na wymiar - elegancka lada / kontuar, w tle przeszklone drewniane gabloty / witryny. Zdjęcie ze strony na-wymiar.com przedstawia wnętrze salonu jubilerskiego we Wrocławiu - tego samego, z którego mieliśmy już przyjemność prezentować tu (kilka zdjęć wyżej) drewniane schody na wymiar.

Produkujemy luksusowe meble do recepcji i do poczekalni takie jak witryny, gabloty, regały, szafy, szafki, krzesła, ławy, ławki, fotele, siedziska, stoliki, konsole i - przede wszystkim - lady recepcyjne. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku innych mebli na wymiar Wit Stwosz również nasze meble recepcyjne i meble do poczekalni mogą być wykonane w niemal dowolnym stylu architektonicznym. W naszej niezwykle szerokiej ofercie znajdą Państwo zarówno nowoczesne recepcje w stylu loft / loftowym, industrialnym czy Bauhaus, jak i klasyczne recepcje w stylu angielskim, wiktoriańskim czy kolonialnym. Oczywiście równie chetnie jak recepcje w stylu angielskim tworzymy dla Państwa recepcje glamour, rustykalne, prowansalskie, eko, black & white, modernistyczne, vintage, retro, boho lub art deco.


Lady recepcyjne

Ekskluzywne lady recepcyjne Wit Stwosz wykonywane są zwykle z drewna, choć regularnie zdarza się nam też łączyć drewno z innymi surowcami, takimi jak szkło, kompozyt, beton, konglomerat, kamień (w tym granit, kwarc lub marmur), MDF i HPL, co ma miejsce np. w przypadku kompozytowych, betonowych, konglomeratowych, kamiennych (granitowych, kwarcowych, marmurowych) lub szklanych blatów lad. Produkujemy wszelkie rodzaje lad recepcyjnych, w naszej ofercie znajdą Państwo lady wysokie i niskie, duże i małe, masywne i lekkie, długie i krótkie, lady recepcyjne narożne / rogowe w kształcie L, lady łukowe i lady półokrągłe.


Inne lady na wymiar

Oferujemy nie tylko lady recepcyjne, ale i lady (głównie drewniane) przeznaczone do niemal każdego innego miejsca, które mogłoby takiego mebla potrzebować. Wśród oferowanych przez nas lad znajdą Państwo m. in. lady gastronomiczne (barowe/ barmańskie, restauracyjne, kawiarniane, cukiernicze, bufetowe, garmażeryjne, szynkwasy / bufety w szynku, bary wydawcze), lady ekspozycyjne, promocyjne, reklamowe, eventowe, wystawiennicze / wystawowe / targowe, sklepowe / sprzedażowe, apteczne, jubilerskie, fryzjerskie, biurowe, hotelowe, a nawet domowe lady kuchenne. Wiekszość z wymienionych tu lad to już nie meble recepcyjne czy meble do poczekalni, ale inne rodzaje wyposażenia wnętrz, wśród których są również meble barowe, restauracyjne, meble do kawiarni i innych lokali gastronomicznych. O tym segmencie meblowym nieco więcej doczytaja Państwo poniżej.


Meble restauracyjne, barowe i kawiarniane

Meble barowe na wymiar

Najwyższej jakości drewniane meble barowe na zamówienie

Wit Stwosz to producent stylowych mebli kontraktowych, w tym mebli dla branży HORECA (hotele, restauracje, kawiarnie, katering/catering), wśród których znajdą Państwo również najwyższej klasy drewniane meble na wymiar dla wszelkiego rodzaju lokali gastronomicznych. Produkujemy meble do restauracji, kawiarni, kafeterii, pubu, baru (od baru sałatkowego poprzez bar sushi, snack bar, coffee bar, drink-bar, cocktail bar, aperitif bar, lobby bar, piano bar, grill bar, bar mleczny, bar kanapkowy, bar tostowy, aż po bar cukierniczy), bistro, brasserie, rotisserie, patiserii, cukierni, ciastkarni, pączkarni, lodziarni, klubu, pizzerii, naleśnikarni, pierogarni, jadłodajni, smażalni, fast foodu, steak house, tawerny, karczmy, gospody, zajazdu, winiarni, piwiarni, pijalni wódki, pijalni soków, miodosytni, herbaciarni i pijalni czekolady.

Najwyższej jakości meble drewniane pomogą stworzyć Państwu niepowtarzalny klimat wnętrza, który zachwyci inwestora i sprawi, że jego Goście będą się w jego lokalu czuli zrelaksowani, odprężeni i zadbani.


Meble hotelowe

Meble hotelowe

Wyposażenie hotelowe: głównie meble do sypialni hotelowych, ale i (na jednym ze zdjęć) meble tapicerowane do części wspólnych hotelu.

Wit Stwosz to producent mebli hotelowych na wymiar, które dostarczane są do hoteli, hosteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, moteli, domów wycieczkowych, ośrodków wczasowych, kolonijnych i szkoleniowo-wypoczynkowych, centrów konferencyjnych w całej Europie, przede wszystkim w Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Swoje meble hotelowe oferujemy zarówno dużym sieciom hotelowym jak i właścicielom małych, nawet tylko kilkupokojowych hosteli i hotelików.

Oferujemy kompleksowe wyposażenie hoteli i pensjonatów. Dostarczymy meble do pokojów hotelowych, do recepcji hotelu i jego foyer / lobby, do sal konferencyjnych, restauracji hotelowej i przestrzeni coworkingowej. Wyposażymy Państwa obiekt w szafy na wymiar (zarowno szafy przesuwne jak i uchylne, szafy do zabudowy i wolnostojące), komody, biblioteczki, szklane witryny (umeblowanie części wspólnych hotelu), regały (również regały hotelowe na pościel), lady recepcyjne, łóżka hotelowe (najpopularniejsze są oczywiście łóżka kontynentalne, w specyficznych inwestycjach preferują Państwo jednak ekskluzywne łoża małżeńskie, a w niektórych hostelach łóżka piętrowe), eleganckie sofy, narożniki, loże barowe / restauracyjne / klubowe, krzesła, taborety, stołki, hokery barowe, ławy drewniane, wygodne siedziska tapicerowane, solidne drewniane stoły restauracyjne i konferencyjne (w tym stoły rozkładane na kółkach) i stoły do pokoju hotelowego, ergonomiczne biurka, stoliki nocne i stoliki kawowe, szafki łazienkowe, szafki RTV, szafki na buty, szafki nocne, barki hotelowe (minibary do pokoju hotelowego), toaletki (w tym toaletki z lustrem i z oświetleniem do makijażu), stylowe konsole przyścienne, panele tapicerowane na ścianę i twarde panele ścienne drewniane lub z MDF (np. jako ozdobne elementy zagłowia / wezgłowia łóżka).


Meble do domu studenckiego

Meble do akademika

Meble do akademików (stoły, krzesła, biblioteka, łóżka, sofy, stoliki) i sympatyczni studenci, którym zdarza się je użytkować. Aranżacja dziewięciu zdjęć ze strony na-wymiar.com.

Meble do domów studenckich to segment w branży meblowej bardzo pokrewny produkcji mebli hotelowych. Skoro tak, naturalnym jest, że obok mebli do hoteli i pensjonatów produkujemy też meble do akademików, burs i internatów. Jako producent wyposażenia domów studenta na rynku europejskim działamy od 2005 roku (nasze pierwsze zlecenie w tej kwestii dotyczyło umeblowania pokojów studenckich osiedla akademickiego Canterbury Kent University w Wielkiej Brytanii). Jeśli chcieliby Państwo umeblować osiedle domów studenckich - służymy doswiadczeniem: regularnie występujemy w roli podwykonawcy dużych firm budowlanych. Zachęcamy jednak do kontaktu również jeśli zamiast za całe osiedle odpowiadają Państwo za jeden mały, prywatny akademik: bardzo chętnie wyprodukujemy umeblowanie i inne wyposażenie wnętrz (np. drzwi wejściowe, drzwi wewnętrzne, drewniane okna) również dla Państwa gości i pracowników.


Meble do domu opieki

Meble do domu opieki

Aranżacja siedmiu zdjęć przedstawiających meble do domów opieki i starszych ludzi. Meble do domów seniora to elementy wyposażenia wnętrz, w przypadku których końcowa jakość produktu, a także jego bezpieczeństwo i wygoda użytkowania są nadzwyczaj ważne.

Jesteśmy producentem mebli i innego wyposażenia do domu spokojnej starości / domu pogodnej jesieni / domu seniora / domu opieki. Wszelkim placówkom opiekuńczym oferujemy funkcjonalne meble spełniające wszelkie pożądane parametry techniczne, jak dźwiękoszczelność, ogniotrwałość i kontrola dostępu, projektowane i wytwarzane z myślą o komforcie osób zależnych, w tym niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich. Nasze przeznaczone dla seniorów szafy, łóżka, sofy, narożniki, regały, komody, stoły, stoliki, fotele, krzesła i meble łazienkowe uwzględniają specyficzne dla nich wymagania w kwestii wygody użytkowania i bezpieczeństwa. Wyposażenie domów opieki Wit Stwosz cechuje się trwałością, solidnością i konkurencyjnymi cenami. Meble charakteryzują się wysokimi oparciami, odpowiednią wysokością, brakiem ostrych kantów i łatwością czyszczenia.


Meble na jachty i statki

Meble na jacht

Ekskluzywne meble na wymiar w komfortowej kajucie luksusowego jachtu. Wygodna koja / łóżko i eleganckie drewniane meble do zabudowy.

Ta piękna kajuta urodę swą zawdzięcza zarówno stylowym meblom na wymiar jak i umiejętnie stworzonej całościowej aranżacji wnętrza, w którym dominującą rolę odgrywają kolory biały i brązowy.

W ofercie Wita Stwosza znajdą Państwo ekskluzywne drewniane meble na wymiar przeznaczone na luksusowe jachty, statki, barki mieszkalne, barki turystyczne i inne jednostki pływające. Nasze oferowane jachtom wyposażenie wnętrz to przede wszystkim drewniane meble do zabudowy kabin, kajut, kubryków, kambuzów, kingstonów czy pentr. Do ich produkcji stosujemy najlepsze, odpowiednio zaimpregnowane drewno krajowe (dąb, jesion) i egzotyczne (teak, cedr, badi, kotibe, azobe, samba, balsa, mahoń amerykański - w tym mahoń właściwy, mahoń afrykański - w tym sapele, acajou, sipo i kosipo)

Nasze wyposażenie wnętrz dla jachtingu jest projektowane tak, aby można je było na stałe przymocować do podłogi / pokładu i/lub ściany, dzięki czemu meble nie będa się przesuwać czy przewracać nawet podczas sztormu.


Szafy na wymiar

Szafy na wymiar

Elegancka szafa na wymiar tapicerowana - garderoba z szufladami od producenta szaf do zabudowy i innych mebli na wymiar. Źródło: na-wymiar.com/szafy

Produkując różnorodne meble na wymiar nie mogliśmy pominąć szaf. W naszej ofercie znajdą Państwo dużą ich róznorodność, są to zarówno szafy przesuwne jak i uchylne:


Stoły drewniane

Stoły drewniane

Ładny, solidny drewniany stół z grubym blatem, wokół stołu eleganckie tapicerowane krzesła, w tle drewniane meble kuchenne na wymiar. Aranżacja ze strony na-wymiar.com

Tworzymy dla Państwa doskonałe jakościowo drewniane stoły kuchenne i jadalniane, a także stoły do salonu, stoły na taras i stoły dla branży HoReCa (hotele, restauracje, kawiarnie) czyli solidne stoły restauracyjne, barowe i stoły do kawiarni. Nasze stoły mogą być stylistycznie oszczędne, jak bliższe naturze stoły w stylu skandynawskim (albo rustykalnym / wiejskim) czy nowoczesne stoły lotowe i industrialne, chętnie jednak tworzymy też bogato zdobione klasycnze stoły ekskluzywne (np. w stylu angielskim). Przez nasz stolarski warsztat przechodzą stylowe stoły glamour, kolonialne, nowojorskie czy prowansalskie, stoły białe, czarne czy w naturalnym kolorze drewna (jak i we właściwie dowolnym innym), stoły z blatami lub nogami z najróżniejszych materiałów (przede wszystkim są to nogi i blaty drewniane, ale zdarzają się też stoły z blatami szklanymi lub kamiennymi i stoły z nogami metalowymi). Jesli chodzi o segment premium i luksusowe stoły drewniane naszej produkcji to oczywiście zdecydowanie najczęściej są to stoły dębowe (jako, że dąb jest synonimem luksusu i trwałości własciwie od zawsze), ale oferujemy też stoły jesionowe, akacjowe, sosnowe i szlachetne (niestety równiez odpowiednio droższe) stoły z drewna egzotycznego, np. stoły mahoniowe, hebanowe, palisandrowe, teakowe / tekowe (ze względu na właściwości teczyny są to idealne stoły zewnętrzne do ogrodu lub na taras) i stoły z drewna wenge.


Łóżka drewniane

Łóżka drewniane

Mamy w Wicie Stwoszu niezwykle bogatą ofertę drewnianych łóżek na wymiar. Produkujemy je w ramach kompleksowych realizacji luksusowych mebli na zamówienie do Państwa prywatnych mieszkań, domów i rezydencji, a także jako meble kontraktowe - przede wszystkim łóżka hotelowe, łóżka do pokojów studenckich w akademikach i łóżka dla seniorów w domach opieki. W przypadku łóżek do hoteli, hosteli i pensjonatów zdecydowanie najpopularniejsze są łóżka kontynentalne, choć w niektórych hostelach preferowane są łóżka piętrowe. Te ostatnie są też wśród Państwa stosunkowo popularne równiez jako łóżka dla dzieci lub młodzieży, chociaż nasi Klienci częściej zamawiają je jako łóżka na antresoli, pod łózkiem umieszczając np. biurko. Niezależnie od tego czy zamawiają Państwo łóżko pojedyncze, dwuosobowe czy ogromne, luksusowe łoże małżeńskie, łóżko sypialniane, łóżko do salonu czy łóżko do pokoju dziecięcego - nasza oferta spełni Państwa oczekiwania.


Biurka gamingowe

Biurka na wymiar

Stosunkowo duże, zakrzywione biurko do biura. Po dodaniu dodaniu takich akcesoriów gracza jak porty USB, gniazdka sieci 230 V, podświetlenie LED RGB (na pilota), uchwyty na słuchawki i na napoje oraz organizery na kable okaże się, że na zdjęciu widoczny jest dopiero pierwszy etap produkcji profesjonalnego biurka gamingowego na wymiar.

Produkcja ekskluzywnych biurek gamingowych na wymiar to najmłodsza część naszej stolarskiej działalności. Nasze ergonomiczne biurka gamingowe są projektowane przez zapalonych graczy obecnych wśród najmłodszego pokolenia kadry zarządzającej Wita Stwosza. Biurka powstają wyłącznie na indywidualne zamówienie, a do ich produkcji wykorzystujemy najlepsze surowce. Najpopularniejsze są biurka gamingowe drewniane (w tym biurka dębowe), choć - oczywiście - swoje biurka na wymiar produkujemy też z solidnych, twardych, dobrze zabezpieczonych płyt drewnopodobnych. Biurka gamingowe na wymiar są wyposażone w najróżniejsze dodatki przydatne graczom (albo po prostu dobrze wyglądające), dostępne opcje to m.in. porty USB, gniazdka elektryczne, podświetlenie LED na pilota, regulacja wysokości blatu, organizery na kable, uchwyty na napój i na słuchawki, szafki, szuflady, półki... Biurka Wit Stwosz bywają małe, ale częściej zamawiane są biurka XXL o niczym (poza wyobraźnią) nie ograniczanym kształcie, od "standardowych" biurek kwadratowych czy prostokątnych poprzez narożne biurka w kształcie litery L po biurka zakrzywione o oryginalnym, niepowtarzalnym kształcie blatu.


Meble kuchenne

Meble kuchenne na wymiar vintage

Meble kuchenne vintage - elegancka drewniana kuchnia na wymiar. Aranżacja ze strony www.na-wymiar.com/drewniane-kuchnie-na-wymiar

Kończymy już wyliczanie różnorodnych rodzajów mebli na wymiar produkowanych przez Wita Stwosza - za chwilę przejdziemy do innych elementów wyposażenia wnętrz jak drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, drewniane okna i schody oraz listwy przypodłogowe. A skoro kończymy wymienianie mebli warto na zakończenie dodać, że choć powyżej usilnie staraliśmy się zwrócić Państwa uwagę na meble inne niż kuchenne i z dużym zaangażowaniem opisywaliśmy swoje meble łazienkowe, gabinetowe / kancelaryjne, hotelowe, restauracyjne, barowe, recepcyjne itd. - z przyjemnością stworzymy też dla Państwa aranżację ekskluzywnej, niepowtarzalnej, zabudowanej drewnem kuchni. W końcu są Państwo na stronie, która ma nazwie Luksusowe Kuchnie - jeśli to więc meble kuchenne sa Państwa priorytetem - w pełni rozumiemy. Zapraszamy nawet na naszą druga stronę internetową całkowicie meblom kuchennym poświęconą: www.kuchenne.info.pl - poniżej przykładowe zdjęcie z tej strony:

Meble kuchenne na wymiar

Klasyczne, dębowe meble kuchenne na wymiar - aranżacja ze strony www.kuchenne.info.pl. Białe, gdzieniegdzie przeszklone fronty szafek i stylowej wyspy kuchennej tworzą bardzo udaną kompozycję z ciemnymi kamiennymi blatami. Złocenia frontów meblowych podkreślają ekskluzywność kuchni.

Warto też odwiedzić stronę www.dubinski.com.pl, na której mogą się Państwo zapoznać z innymi zdjęciami niż na stronach dotąd wspomnianych (często są to inne ujecia / inne zdjęcia tych samych realizacji mebli kuchennych co w przypadku strony www.na-wymiar.com), zapraszamy: Meble kuchenne drewniane.Inne wyposażenie wnętrz: drzwi, okna, schody, listwy

Drzwi zewnętrzne

Białe drzwi zewnętrzne

Klasyczne, dębowe meble kuchenne na wymiar - aranżacja ze strony www.kuchenne.info.pl. Białe, gdzieniegdzie przeszklone fronty szafek i stylowej wyspy kuchennej tworzą bardzo udaną kompozycję z ciemnymi kamiennymi blatami. Złocenia frontów meblowych podkreślają ekskluzywność kuchni.

Drzwi to - obok mebli - najczęściej wybierany przez Państwa produkt z naszej oferty. Produkujemy zarówno drzwi zewnętrzne / drzwi wejściowe jak i drzwi wewnętrzne. Jeśli chodzi o te pierwsze (drzwi zewnętrzne) oferujemy je przede wszystkim jako drzwi drewniane, choć oczywiście na Państwa życzenie możemy też wyprodukować drzwi wejściowe z surowców drewnopodobnych. Zdarza się to jednak tylko w wyjątkowych sytuacjach - drzwi zewnętrzne drewniane to na ogół zdecydowanie najlepszy (choć nie najtańszy) wybór.

Oferujemy drzwi wejściowe drewniane wykonane z dębu (produkt zdecydowanie najpopularniejszy), z sosny, z buka, z olchy lub z drewna egzotycznego takiego jak mahoń, badi, tek / teak lub meranti. Drzwi frontowe Wit Stwosz mogą być drzwiami bezprzylgowymi lub przylgowymi, bywają przeszklone, miewają dostawki lub nadstawki, są energooszczędne (a nierzadko nawet pasywne), dobrze wyciszone, solidne, szczelne, bezpieczne i ładne. Drzwi zewnętrzne na wymiar naszej produkcji mogą być wyposażone w niemal nieskończoną liczbę opcji różnicujacych produkty w takich kwestiach jak zastosowane okucia, ościeżnice czy kolory. Niezależnie czy do Państwa koncepcji aranżacji najlepiej dopasowane będą drzwi białe, szare, grafitowe, antracytowe, czarne czy w kolorze drewna (złoty dąb, winchester, oregon, wenge, orzech, mahoń itd.) drzwi od Wita Stwosza to doskonały wybór.

Różnorodność drzwi zewnętrznych Wita Stwosza dopełniają takie opcje, jak ogniotrwałość, antywłamaniowość, samozamykanie i - oczywiście - design: mogą Państwo wybrać tradycyjne drzwi klasyczne jak i drzwi nowoczesne, a także wykonane w nawiązaniu do dowolnej innej stylistyki. Chętnym (czyli zdecydowanej większości Klientów) oferujemy swoje drzwi z montażem, która to usługa jest dostępna nie tylko na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego, ale i całego kraju od Szczecina, Koszalina, Słupska, Gdyni, Sopotu, Gdańska, Elbląga, Olsztyna i Białegostoku po Jelenią Górę, Wałbrzych, Wrocław, Opole, Katowice, Bielsko-Białą, Kraków, Rzeszów i Lublin.

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne drewniane

Piękne, białe drzwi wewnętrzne z drewna. Drzwi ekskluzywne wyprodukowane przez nas do pałacu arcybiskupów we Lwowie (Ukraina).

Z wielką przyjemnością tworzymy w naszej stolarskiej pracowni różnorodne drzwi wewnętrzne na wymiar. Nie zawsze są to drzwi ekskluzywne (jak te prezentowane na zdjęciu powyżej) - produkujemy też drzwi pokojowe, łazienkowe i kuchenne do domów i mieszkań, które nie są urządzone w stylu pałacowym. Wśród dostępnych u nas drzwi wewnętrznych oferujemy oczywiście drzwi drewniane, w tym drzwi z litego drewna (dębowe, olchowe, sosnowe, modrzewiowe, bukowe i drzwi wewnętrzne z drewna egzotycznego: mahoniowe, badi, tekowe), ale mogą też Państwo zamówić (i w wielu przypadkach zamawiają) drzwi wewnętrzne drewnopodobne (z MDF, HDF lub innych płyt meblowych). Zarówno drzwi wewnętrzne drewniane jak i drewnopodobne mogą być przeszklone (nigdy nie słabnącą popularnościa cieszą się np. nasze drzwi francuskie) i przyozdobione szprosami.

Oferujemy możliwość zastosowania dowolnego sposobu otwierania drzwi - produkujemy "standardowe" drzwi rozwierane (czyli uchylne, oczywiście zdecydowanie najpopularniejsze), drzwi przesuwne, drzwi harmonijkowe, drzwi składane i drzwi wahadłowe. Każdy sposób otwierania w zależności od sytuacji może mieć swoje wady i zalety, przyjęło się stosować różne rodzaje drzwi w różnych zastosowaniach. Generalnie drzwi przesuwne, harmonijkowe i składane stosowane są częściej w ciasnych, wąskich pomieszczeniach / przedpokojach, w których pełne otwarcie rozwieranego skrzydła drzwiowego jest niewygodne (a niekiedy wręcz niemożliwe).

Podobnie jak w przypadku drzwi wejściowych jeśli jedno skrzydło drzwiowe to za mało oferujemy drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe albo drzwi z dostawką (boczną), która drugie skrzydło może zastąpić, a w przypadku bardzo szerokich, luksusowych realizacji - uzupełnić. Państwa drzwi możemy też wizualnie podwyższyć przez zastosowanie dostawki górnej (zwykle przeszklonej, często dodatkowo ozdobionej szprosami). Oczywiście w przypadku drzwi rozsuwanych / przesuwnych ilość skrzydeł wcale nie musi byc ograniczona do dwóch - w bardzo szerokich otworach drzwiowych można też zamontować drzwi przesuwne 3-skrzydłowe lub większe.

Drzwi wewnętrzne Wit Stwosz są wyposażone w ościeżnice drewniane lub drewnopodobne, a produkujemy je zarówno jako drzwi bezprzylgowe jak i przylgowe oraz jako drzwi bezprogowe i z progiem (tam, gdzie zezwalaja na to przepisy). Mamy w ofercie drzwi przeciwpożarowe / ognioodporne w opcjach EI30 i EI60 (nomenklatura wg przepisów budowlanych - drzwi EI30 powstrzymują ogień przez 30 minut a drzwi EI60 przez 60 minut) - opcje te są wymagane przepisami w przypadku drzwi hotelowych, drzwi szpitalnych i innych przeznaczonych do budynków użyteczności publicznej). Oferujemy też drzwi wewnętrzne wyciszające / akustyczne - ta opcja przydaje się szczególnie w przypadku drzwi wewnętrznych wejściowych wewnątrzklatkowych (drzwi wejściowe do mieszkania z klatki schodowej ku zdziwienu niektórych z Państwa są zwykle uznawane za drzwi wewnętrzne, a nie zewnętrzne)

Nasze drzwi to pełna dowolność w wyborze koloru: niezależnie czy mają Państwo ochotę na drzwi białe, czarne, szare, grafitowe, granatowe czy odważne drzwi kolorowe: czerwone, zielone lub niebieskie - z ochotą je dla Państwa wyprodukujemy. Dostępne sa wszystkie kolory z palety RAL i naturalne kolory drewna, w tym wszelkie barwy i odcienie dębu (jasny dąb, ciemny dąb, złoty dąb, dąb sonoma, dąb szary, dąb bagienny, dąb bielony, dąb polski, dąb skandynawski, dąb angielski, dąb włoski, dąb japoński), winchester, oregon, wenge, mahoń, heban, czereśnia, wiśnia, śliwa, akacja, olcha, sosna.

Stylowe drzwi wewnętrzne na wymiar od Wita Stwosza to zarówno drzwi nowoczesne jak i klasyczne. Z przyjemnością wytwarzamy drzwi nawiązujace designem do aranżacji w stylu loftowym, industrialnym, minimalistycznym, wiejskim / country, rustykalnym, prowansalskim, Hampton, angielskim, francuskim, skandynawskim, orientalnym, dworkowym, zakopiańskim / góralskim (drzwi wewnętrzne w jodełkę), kolonialnym, vintage, art deco, a nawet - jesli tylko mają Państwo na to ochotę - secesyjnym, barokowym lub innym stylem historycznym.

Zanim przejdziemy do omawiania drewnianych okien, schodów i listew przypodłogowych, zachęcamy jeszcze do odwiedzin innej obok www.na-wymiar.com strony internetowej, na której mogą się Państwo zapoznać z naszymi realizacjami drzwi wewnętrznych i zewnętrznych: www.dubinski.com.pl. Zachęcamy do odwiedzin, oto linki: drzwi wewnętrzne na wymiar i drzwi zewnętrzne na wymiar.

Okna drewniane na wymiar

Drewniane okna na wymiar

Ładne okna drewniane na zamówienie - nasza realizacja z domu, dla którego oprócz okien na wymiar wyprodukowaliśmy wszystkie drzwi zewnętrzne, drzwi wewnetrzne i meble drewniane (kompleksowa zabudowę stolarska).

Jesteśmy producentem okien drewnianych na wymiar. Oferujemy je we właściwie każdym rozmiarze, kształcie i kolorze, dowolnym stylu i przeznaczeniu. Produkujemy dla Państwa m. in.:

Nasze drewniane okna na wymiar sa całkowicie dostosowywane do Państwa zamówienia, oprócz okien wyżej wymienionych możemy dostosować okna do Państwa potrzeb niemal pod każdym względem. Okna mogą się na przykład cechować podwyższoną izolacją akustyczną (okna dźwiękoszczelne) lub termiczną / cieplną, mogą też być zdobione szprosami wiedeńskimi lub konstrukcyjnymi (w przypadku szprosów konstrukcyjnych ich funkcja ozdobna jest tylko dodatkiem do podstawowej funkcji służenia oknu jako swoisty szkielet).

Schody drewniane na wymiar

Schody drewniane

Ekskluzywne drewniane schody na wymiar. Duże i piękne - nasza realizacja w Pałacu Arcybiskupów we Lwowie (Ukraina).

Drewniane schody na wymiar Wit Stwosz to styl, dobry smak, piękno, solidność wykonia, trwałość i funkcjonalność. Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo schody dębowe (które oczywiście są zdecydowanie najpopularniejsze) czy schody bukowe, jesionowe, wiśniowe, klonowe, sosnowe, mahoniowe, hebanowe, tekowe / teakowe, z drewna bangkirai, merbau lub wenge - wyprodukujemy je z najlepszego surowca, z dbałością o szczegóły i w zgodzie z koncepcją Państwa architekta wnętrz, naszą lub Państwa własną. Schody Wit Stwosz to doskonały design i i dobry stosunek jakości do ceny (podobnie jak z drewnianymi meblami, drzwiami i oknami nie konkurujemy wyłącznie ceną - mamy świadomość, że nasze produkty zwykle nie są najtańsze, ale - co dla nas najważniejsze - osoby ceniące sobie jakość uważają, że są warte swojej ceny).

Produkujemy dla Państwa różne stylistycznie, rozmiarowo i technicznie rodzaje schodów na wymiar. Znajdą Państwo wśród nich schody spiralne (inaczej kręte lub kręcone), schody jednobiegowe, dwubiegowe lub trzybiegowe, schody zabiegowe, wachlarzowe, łamane, dywanowe i półkowe (inaczej wspornikowe).

Nasze schody na wymiar mogą być projektowane na niemal dowolnym planie, a ich aranżacje układają się nam często w kształcie liter alfabetu - popularne są np. schody w kształcie litery U, C, L lub (najprostsze) I. Stylowe schody drewniane Wit Stwosz to piękne, stylowe (klasyczne lub nowoczesne) wyposażenie Państwa salonu, korytarza, przedpokoju lub tarasu. Niezależnie od tego, czy są to schody prowadzące na piętro, na antresolę czy na strych będą zdobić Państwa dom przez długie lata.

Listwy przypodłogowe drewniane

Listwy przypodłogowe drewniane

Drewniane listwy i cokoły podłogowe naszej produkcji. Po bokach listwy przypodłogowe w naturalnym kolorze drewna, w środku listwa biała. Dwie listwy wysokie, jedna niska (wklęsła), dwie listwy pozbawione dodatkowych zdobień i jedna listwa frezowana. Aranżacja trzech zdjęć ze strony na-wymiar.com

Drewniane listwy i cokoły przypodłogowe to ostatni z elementów wyposażenia wnętrz, którym chcieliśmy Państwa zainteresować. Produkt o niemal nieskończonej liczbie nazw - sprzedając jedną i tą sama listwę zdarza się nam rozmawiać z Klientem o listwie przypodłogowej, listwie podłogowej, listwie przyściennej, listwie podłogowej przyściennej, cokole przypodłogowym, cokole podłogowym, cokole przyściennym, cokole podłogowym przyściennym... Oczywiście produkujemy je wszystkie, a do listy można też dopisać wszelkie inne podłużne, drewniane elementy dekoracyjne wyposażenia wnętrz jak cokoły i listwy progowe, przyblatowe, gzymsowe, naścienne, sufitowe / przysufitowe, opaski drzwiowe, cokoły schodowe czy różne drewniane wałki.

Nie jest przypadkiem, że o listwach wykończeniowych na wymiar piszemy na końcu. Produkujemy je głównie dla odbiorców hurtowych, sklepów, innych producentów (jako podwykonawca) albo dla Klientów zamawiających kompleksowe wyposażenie stolarskie do swoich firm i domów. Niestety jeśli są Państwo zainteresowani tylko i wyłącznie drewnianymi listwami do swojego mieszkania / domu - prawdopodobnie nie będzie nam dane podjąć współpracy. Ale jeśli listwy przypodłogowe są tylko elementem większej całości, jeśli oprócz nich zamawiają Państwo np. kompleksową drewnianą zabudowę wnętrza - z przyjemnością ozdobimy je drewnianymi listwami lub cokołami własnej produkcji

Tym z Państwa, dla których zastrzeżenie zawarte w akapicie wyżej nie jest przeszkodą oferujemy listwy przypodłogowe frezowane i płaskie, listwy wklęsłe, wypukłe i proste, listwy wysokie i niskie. Nasze listwy, cokoły, progi i wałki wykonywane są z różnych gatunków drewna, popularne są przede wszystkim listwy dębowe, sosnowe, bukowe i jesionowe.

Zapraszamy


Zapraszamy do eksploracji stolarskiego świata Wita Stwosza. I do kontaktu z nami oczywiście.

Kontakt z producentem mebli na wymiar, drzwi, okien, schodów i listew drewnianych

Wit Stwosz

meble na wymiar, drzwi i okna


Sprawdzony producent

Telefon: +48 22 622 05 70

Email: info@luksusowekuchnie.pl

Aleja 3 Maja 12/2, 00-391 Warszawa


Tworzymy meble na wymiar, drzwi wewnętyrzne, drzwi zewnętrzne, schody i okna drewniane dla Klientów w całej Polsce i poza jej granicami. Oferujemy dostawę do Niemiec, Włoch, Irlandii, Francji, Szwecji, Austrii i pozostałych państw UE, a także do Wielkiej Brytanii, Norwegii, Szwajcarii, Stanów Zjednoczonych, Australii, Rosji i na Ukrainę.

  • luksusowa kuchnia biała - drewniane meble kuchenne na wymiar

    Jak u siebie w kuchni

Dostawa do UK? Dostawa do Niemiec? A może do Francji, Włoch, Irlandii, Austrii, Szwajcarii, Danii, Norwegii, Finlandii, Szwecji lub na Litwę? Z przyjemnością!